Vážení zakáznící prosím využívejte pro nákup přívěsů a náhradních dílů stránku proprivesy.cz.  Aktuální ceny najdete na tomto eshopu. Také si můžete prohlednout náš ceník s aktuálními cenami

Děkujeme za pochopení.

Home / O nás

O nás

                   

MARO Kralovice

Výroba a prodej autopřívěsů

V roce 1992 založili pan Emil Máliš a Karel Roučka firmu MARO Kralovice s.r.o. Příběh této společnosti začínal v garáži pana Máliše s jednoznačným cílem - pomáhat své komunitě s přepravou materiálu pro stavbu a rekonstrukci domů. Díky spokojenosti opakujících se zákazníků se podařilo rozšířit výrobu a postavit moderní sídlo firmy MARO Kralovice, jak ho známe dnes.

Na konci milénia převzali vedení firmy jeho syn Marek a dcera Lenka. Společně rozšířili nabídku o koňské přepravníky, vleky pro profesionální používání a autopřepravníky. Cíl firmy se tak posunul od původního zaměření na lokální komunitu k výrobě kvalitních přívěsů pro široké spektrum zákazníků.

Bohužel, v roce 2001 nás nečekaně opustil zakladatel Emil Máliš. Nicméně jeho děti se rozhodly pokračovat v jeho původní misi. S hlubokým závazkem kvality a hrdiny tradic, které jejich otec vybudoval, dál vedou firmu MARO Kralovice s pevným odhodláním vyrábět přívěsy nejvyšší kvality pro naše zákazníky.

V dnešní době firma MARO KRALOVICE nabízí přívěsy vlastní výroby. Součástí našich standardních služeb je poskytování servisních opatření, včetně pravidelné údržby a přípravy přívěsů na státní technickou kontrolu (STK), s důrazem na odborný servis nákladních přívěsů. Svému závazku kvality se věnujeme s precizností, abychom zajišťovali spolehlivost a bezpečnost našich produktů pro naše zákazníky.

Kontakt

Maro Kralovice s.r.o.
33141 Kralovice 488

+420 373 397 707
+420 373 397 418
info@marokralovice.cz

Přihlášení k účtu

Email
Heslo
Přihlásit
Registrace uživatele Zapomenuté heslo
Top

Objednávka (0)

Zobrazit košík Obchodní podmínky