Celozávodní dovolená v průběhu svátků od 21.12.2019 do 5.1.2020.

Uživatel: nepřihlášen

Uživatelský účet

Objednávka: Celkem položek: 0

Celkem za: 0.00 CZK Zobrazit objednávku

Velkoplošný tisk

Záložka velkoplošný tisk mobilní telefon ZDARMA

Velkoplošný tisk , tisk bannerů, billboardů, samolepek včetně ořezu, studená a tekutá laminace.


Velkoplošný tisk, tisk bannerů. billboardů samolepek. Velkoplošný tisk provádíme pomocí solventní tiskárny ROLAND. Nabízíme velkoplošný tisk za výhodné ceny. Velkoplošný tisk aplikujeme na různé typy materiálu jako je plachtovina, papír, folie, síťovina a další. Velkoplošný tisk od nás je ve vysokém rozlišení tisku. Vyzkoušejte velkoplošný tisk od nás.
Naše  firma vlastní 1625mm široký kombinovaný tiskový a řezací plotr v  kombinaci s CMYKLcLm vzniká spektrum nových barevných odstínů. Systém Roland Intelligent Pass Control zajišťuje vysokou produktivitu při dodržení hladkých barevných přechodů a bezvadného podání barev. Technologie integrovaného tisku a řezání umožňuje rychlý a snadný tisk, po kterém může ihned následovat řezání. Pro prodloužení životnosti nabízíme tekuté zalaminování . (Prodloužení životnosti v exteriéru až na 10 let)
Nabízíme velmi zajímavé ceny pro kalkulaci potisku volejte na telefon 777 22 44 33 nebo pište na e-mail: kvalitnitisk@email.czVlastníme kompletní strojové vybavení pro velkoplošný tisk a řezanou reklamu.

Video logo menší http://www.youtube.com/watch?v=xeprVGamKh4

Velkoformátová tiskárna

Nabízíme tisk a výrobu

Bannery

Bannery jsou velmi vhodným způsobem provedení reklamy jak dlouhodobého tak dočasného charakteru. Snadno se instalují, mají nízkou hmotnost, manipulace s nimi je nenáročná a jsou levnější než plastové desky se samolepkou. Potisk bannerů realizujeme na našich velkoformátových plotrech.

Řezaná reklama

Řezaná reklama je stále oblíbená  technologie výroby reklamy. Písmena a části log vyřezané ze samolepících fólií najdou uplatnění při polepu výloh, automobilů nebo reklamních tabulí.

Tabule z lehčeného pvc

Tabule z lehčeného pvc patří mezi nejpoužívanější nosiče reklamy. Tlouštky Polep se provádí samolepícími fóliemi s digitálním tiskem a nebo řezanou grafikou. Výhodou je pevný, samonosný materiál. Využití nalezne jako označení kamenných obchodů, firemních sídel, reklamy na ploty, do supermarketů.

Laminace

Laminace slouží pro mechanickou ochranu tisků na samolepícím pvc, pro finální povrchovou úpravu do lesku nebo matu. Pro zvýšení životnosti bannerů a plachtoviny nabízíme tekutou laminaci. Laminací proloužíte životnost tisků až na 10 let.

Bannery jsou vhodné na oplocení , na budovy, jako přenosná reklama atd. Mají širokou možnost uplatnění za příznivou cenu.

bannery

Bennery lze tisknout a svařovat prakticky do libovolné velikosti

Banner maro

Výroba a tisk rolerů a potisky na dveře a stěny kanceláří.

Cena reklamních rolerů včetně potisku

Roler 2000*600 mm   cena 3560 Kč + DPH

Roler 2000*800 mm   cena 3980 Kč + DPH

Roler 2000*1000 mm   cena 4140 Kč + DPH

Rolery

Tisk samolepek včetně ořezu

Nabízíme Vám tisk samolepek včetně ořezu. Samolepky nabízíme s možností zalaminování.

Samolepky