Uživatel: nepřihlášen

Uživatelský účet

Objednávka: Celkem položek: 0

Celkem za: 0.00 CZK Zobrazit objednávku

O nás

Navštivte nás na Facebooku.

facebook https://www.facebook.com/pages/MARO-Kralovice-sro/440721129317898

Firma MARO Kralovice s.r.o. byla založena v roce 1992 panem Emilem Málišem jako rodinná firma a v současné době je ve 100% vlastnictví českého kapitálu. Od vzniku firmy se zabýváme výrobou autopřívěsů kategorie O1 do celkové hmotnosti 750 kg a výrobou autopřívěsů kategorie O2 o celkové hmotnosti 750-3500 kg.

Od roku 2003 se zabýváme výrobou valníkových, skříňových nástaveb a nástaveb pro převoz osobních automobilů. Nástavby montujeme na veškeré typy nákladních a užitkových vozidel. V současné době vyrábíme 4500 ks přívěsů ročně a zaměstnáváme 70 zaměstnanců.

Firma MARO Kralovice s.r.o. je dynamicky se rozvijející firma. V roce 2004 došlo k nárůstu obratu z prodeje přívěsů na 120.000.000 Kč.

V roce 2005 došlo v areálu firmy MARO Kralovice s.r.o. k vybudování nové montážní haly o velikosti 1152 m2.

Firma MARO Kralovice s.r.o. v současné době rozšiřuje výrobní kapacity tak, aby bylo možné uspokojit stoupající zájem tuzemských i zahraničních zákazníků o přívěsy MARO. V rámci rozšíření kapacity bude vybudovaná nová výrobní hala o ploše 1170 m2, včetně zázemí a nové moderní svařovny. Dále došlo k nákupu CNC děrovacího lisu a nového CNC ohraňovacího lisu a dalších nových technologií, které významně přispívají ke zrychlení a zkvalitnění výroby. Nákupem nových technologií došlo i k vytvoření nových pracovních míst pro 12 kvalifikovaných zaměstnanců.

V letošním roce oslavíme 20 let existence naší firmy .

Slavíme 20 let.JPG

Rozšíření výrobní kapacity firmy MARO Kralovice spol.s.r.o.

Tato akce byla spolufinancována Plzeňským krajem a Evropskou unií v rámci Společného regionálního operačního programu "Program na podporu drobných podniků a malých a středních podniků ve vymezených regionech Plzeňského kraj.

V květnu 2008 začala firma z výrovou tandemových přívěsů o celkové hmotnosti 6000-18 000 kg přívěsy jsou na trh nabízeny pod obchodním názvem ROADRSTER a dále pak přepravníky lehké mechanizace do celkové hmotnosti 6000 kg pod ocodním názvem FRONT LOADER.  Přívěsy se vyznačují odlehčeným a zároveń velmi pevným rámem s použitím velkého množství hliníkových komponentu. Věříme, že vysoká kvalita a výhodná cena prosadí tyto výrobky oproti konkurenci na českém trhu.

Sklopné přívěsy jsou nejuniverzálnější přívěsy na trhu, jejichž pomocí lze převážet jak běžné náklady ale i veškerá kolová vozidla jako jsou čtyřkolky, sněžné skutry, zahradní traktůrky, sekačky a podobně. Tyto stroje pohodlně naložíte pomocí sklopení přívěsu a to vše bez nutnosti pomoci další osoby.

Dále jsme rosšířily naší nabídku 3 stranných sklápěčů o menší verzi třístranného sklápěče o délce 2700mm. Tento sklápěč je ještě více cenově přístupnější pro nejširší věřejnost.

V roce 2011 jsme pro Vás připravili novou řadu velkoobjemových jednoosých přívěsů model : MAUT

Přívěs jsou do celkové mnotnosti 3500 kg a díky jedné nápravě ušetříte náklady na mítné poptatky na dálnicích.