Uživatel: nepřihlášen

Uživatelský účet

Objednávka: Celkem položek: 0

Celkem za: 0.00 CZK Zobrazit objednávku

Přívěsy - Přívěsné vozíky

Celkem položek v této sekci: 76.
« 3 4 5 6 7 8 9 »

Celohliníkové přívěs ALU Profil bez plachty

ALU PROFI

Přívěsy moderního vzhledu na jejichž výrobu byly použity nejmodernější slitiny hliníku jsou určeny pro náročné zákazníky, kteří upřednostňují kvalitu a moderní design. Bočnice přívěsu jsou vyrobeny z aluminiových vysokopevnostních profilů což zaručuje velmi dlouhou životnost a odolnost a prakticky neomezenou odolnost proti povětrnostním vlivům . Podlaha je vyrobena z kvalitní vodovzdorné foliované překližky a stabilní V oj zaručuje výborné jízdní vlatnosti. Přívěsy jsou vždy vybaveny otevíracím zadním i předním čelem. Zavírání čel je pomocí moderních ALU zámků.

Kód MARO 03 ALU PROFI

15 964.00 CZK

s dph: 19 316.44 CZK

ALU PROFI S

ALU PROFI S

Celohliníková luxusní sklopná varianta přívěsů - to je modelová řada ALU PROFI S. Tento přívěs je určen pro nejnáročnejší klientelu a je konstruován pro profesionální použití. Jedná se o celohliníkové přívěsy, které jsou vyrobené z nejkvalitnějších duralových profilů, mají malou konstrukční hmotnost, ale velkou pevnost. Přívěsy mají v základní ceně přední i zadní čelo sklopné a 4 kotvící misky v podlaze.

Kód MARO06S s plachtou

27 142.00 CZK

s dph: 32 841.82 CZK

CROSS

CROSS

Přívěsy pro přepravu 2 nebo 3 motocyklů. Přívěsy jsou vybaveny lyžinami s posuvným držákem předního kola pro motocykl a jedním nájezdem. Přívěsy jsou vhodné pro motocrossové nebo silniční motocykly.

Kód 2702

13 193.00 CZK

s dph: 15 963.53 CZK

Nejlevnější sklopný přívěs na trhu MARO EXPLORER S

EXPLORER S

Sklopný přívěs MARO 03 EXPLORER-S je nejmodernější konstrukce. Bočnice přívěsu jsou vyrobené z pozinkovaného plechu a podlaha z vodovzdorné foliované překližky. Celková hmotnost přívěsu je do 750 kg. Konstrukční rychlost 100 km/hod již v základní ceně. Přívěs je vybaven mechanicky sklopnou ložnou plochou, což oceníte pro případné snadné vyložení sypkého materiálu. Díky sklopné ložné ploše je snadné naložit na přívěs sekačku, zahradní traktůrek, čtyřkolku nebo jiný stroj bez nutnosti použití nájezdů, jen jednoduše odjistíte a sklopíte ložnou plochu. Přívěs má zesílený obvodový rám a zesílenou oj, což zaručuje velkou pevnost přívěsu.

Kód EXPLORER-S

11 588.00 CZK

s dph: 14 021.48 CZK

QUAD

QUAD

Nebrzděné sklopné přívěsy jsou vhodné jako dobrý pomocník k domu , zejména na odvoz sypkého materiálu jako je písek, štěrk, suť, tráva atd, ale využije je i pro svoji zábavu na převoz čtyřkolek, sněžných skútrů, motocyklů, vodních skútrů atd. Celková hmotnost podvozků je do 750 kg. Konstrukční rychlost přívěsů je 100 km/hod. Sklápění přívěsů je mechanické . Zadní vyztužené čelo má protiskluzovou úpravu a slouží jako nájezd.

Kód 2602

16 722.00 CZK

s dph: 20 233.62 CZK

Přívěsy s vysokou plachtou

S vysokou plachtou

Přívěsy osazujeme celní plachtou 900 mm nebo 1200 mm nad bočnice. Tato plachta je nasazena na svařené ocelové konstrukci, která je vsazena do rohových sloupků přívěsu.

Kód 11875

18 010.08 CZK

s dph: 21 792.20 CZK

Jednoosé brzděné 1000-1500 kg

Jednoosé brzděné 1000 -1500kg

Jednoosé brzděné přívěsy typ MAREK se vyznačují velmi pevným a stabilním rámem a jsou určeny pro profesio- nální použití i v nejnáročnějších podmínkách. Přívěsy jsou vyráběné v celkové hmotnosti 1000-1500 kg. Nápravy a brzdný systém je od firmy AL-KO (SRN). Bočnice přívěsů jsou vyráběné z vodovzdorné foliované překližky, výška bočnic 400 mm nebo z aluminiových eloxovaných profilů, výška 350 mm.

Kód 2258

0.00 CZK

s dph: 0.00 CZK

Big Star Piccolo

Big Star Piccolo

Big Star Piccolo - je celolaminátový přívěs pro jednoho koně, který nabízíme ve 184 barevných odstínech. Na přání je možné vyrobit dvoubarevné kombinace. Přívěs se vyznačuje aerodynamickým tvarem, který zaručuje dobré jízdní vlastnosti. Rám přívěsu má snížené těžiště při zachování velké pevnosti rámu. Na přívěs jsou montovány plechové kulaté blatníky nebo aerodynamické laminátové blatníky. K základní výbavě přívěsu patří: - Gumová protiskluzová podlaha síla 8 mm - Speciální protiskluzová guma na rampě - Pomocné vzpěry pro snadné zvedání rampy - 2* plastová větrací okna - Vnitřní osvětlení přívěsu - Polstrování prostoru pro koně - 2* stavitelné zábrany - Krmný žlab - Sedlovna s výsuvnými držáky pro 2 sedla - Rezervní kolo - Zakládací klíny - Automaticky sklopné podpěrné kolečko - 2* podpěrné nohy (u verze s plechovými blatníky) - Samorolovací plachta nad rampou - Paniksystem Podlaha přívěsu je vyrobena z vodovzdorné foliované překližky síla 18 mm, na které je nalepená speciální protiskluzová guma. Speciální protiskluzová guma na rampě Jedná se o speciální gumovou rohož určenou pro koňské přepravníky s protiskluzovými lištami.Rampa je vybavena plynovými vzpěrami které umožňují snadné zavírání. Plastová větrací okna Plastová okna mají několik poloh větrání a umožňují výměnu vzduchu v přívěsu. Polstrování prostoru pro koně Minimalizuje možnost zranění koní při přepravě Dělicí příčka mezi koně Je nabízená ve dvou variantách. Standardní verze překližka, za příplatek ocelový rám s výplní z plastu. Stavitelné zábrany Umožňují dobrou fixaci koní při přepravě, mají několik poloh, které je možno upravit dle velikosti koně. Krmný žlab Umožňuje krmení nebo napájení koní při přepravě. Sedlovna s výsuvnými držáky na sedla Umožňuje snadné uložení 2 ks sedel bez rizika poškrábání sedel. Samorolovací plachta Při odjištění zadní plachty nad rampou dojde k automatickému srolování plachty.. Paniksystém Jednoduché zařízení, jehož pomocí odjistíte přední zábranu při zaklesnutí nohy koně do této zábrany

Kód Big Star Piccolo

119 000.00 CZK

s dph: 143 990.00 CZK

Přepravníky mechanizace FRONT LODER1-6

Přepravník mechanizace 1300-1500kg

Jsou vhodné pro přepravu lehčí mechanizace jako jsou minibagry, vibrační válečky, vibrační desky atd. Přívěsy jsou opatřeny sklopnou rampou což zaručuje snadné naložení šírokého sortimentů strojů. Celková hmotnost přívěsů je 1300 -1500 kg.

Kód 2226

0.00 CZK

s dph: 0.00 CZK

« 3 4 5 6 7 8 9 »