Uživatel: nepřihlášen

Uživatelský účet

Objednávka: Celkem položek: 0

Celkem za: 0.00 CZK Zobrazit objednávku

Nástavby na nákladní a užit.vozidla

nástavba shrnovací 2

Nabízíme nástavby na veškeré typy nákladních a užitkových vozidel.

Naše firma vyrábí nástavby na nákladní a užitková vozidla. Nabízíme Vám vysokou kvalitu, individuální přístup řešení Vašeho požadavku, rychlé dodací termíny a výhodnou cenu. Uvědomujeme si jak je důležitá kvalita jednotlivých součástek , proto vybíráme pro stavbu našich nástaveb jen ty nejkvalitnější komponenty. Neustalé se neustále zabýváme vývojem a zlepšováním kvality . V nejvyšší možné míře používáme pro stavbu hliníkové slitiny, které zaručují odlehčení nástaveb a velkou odolnost i při extrémním zatížení. Další výhodou je velmi dlouhá životnost těchto materiálů bez nutnosti větší údržby. Cena za nástavby je stanovene dle provedení a výbavy. Pro kalkulaci ceny volejte tel.č. 777 22 44 33  nebo pište na e-mail: info@marokralovice.cz

Nabízíme nástavby

- Valníkové

- Valníkové s plachtou

- Odtahové

- Skříňové

- Izotermické včetně chlazení

Ukázka valníkové nástavby

Valníkové nástavby nabízíme ve všech hmotnostních kategoriích. Dle požadované celkové hmotnosti podvozku je rám nástavby a mezirám vyroben z ALU profilů nebo z ocelových žárově zinkovaných profilů. Podlaha je vyrobena z velmi kvalitní finské vodovzdorné foliované překližky. Hliníkové profily a bočnice jsou vždy eloxované. Plachtové konstrukce jsou ocelové v kombinaci z odnímatelnou alu střechou,  nabízíme i konstrukci celohliníkovou. Nástavby jsou vyráběny ve velmi vysoké kvalitě zpracování.

Nástavba valník s plachtou

Nástavba s plachtou 2

Nástavba schüler

Valníkové nástavby se shrnovací plachtou

Valníková nástavba se shrnovací plachtou lze osadit na jakýkoliv podvozek nákladního vozidla.
Srnovací konstrukce s plachtou můžeme vyrobit jako :
1. Shrnování jedné strany
2. Shrnování obou stran
3. Třístranné shrnování včetně střechy
Rám a mezirám je vyroben z ALUMINIOVÝCH eloxovaných profilů, nebo z ocelových žárově pozinkovaných profilů. Podlaha se standartně vyrábí z kvalitní finské voduvzdorné foliované překližky . Nástavbu lze osadit ALU bočnicemi 400 mm se speciální lištou pro shrnovací plachty, nebo lze použít ALU odnímatelnou lištu, poté se shrnovací plachta kotví do speciálního ALU profilu. Shrnovací nástavba je vyrobena v kombinaci ocel a velmi masivní ALU profily a vyznačuje se velmi dlouhou životností a velmi dobrou funkčností nástavby.

nástavba shrnovací 2

Nástavba shrnovací otevřená

Skříňové nástavby

SKŘÍŇOVÉ NÁSTAVBY
dodáváme v provedeních
- Prachotěsná skříň
- Chladírenská skříň
- Mrazírenská skříň
- Pekařská skříň
- Nástavba pro převoz nápojů
- Prodejní stánek
- Speciální skříňová nástavba
Chladíresnké a mrazíresnké nástavby jsme schopni osadit chlazením  od firmem
- Carrier
- Thermo King
- EUROFRIGO
Skříňové nástavby jsou stavěná přesně na přání a dle požadavků zákazníka. Nabízíme veškeré možné varianty s dvoukřídlými vraty, s bočními dveřmi, zadním hydraulickým čelem atd.

Video logo menší http://www.youtube.com/watch?v=_3Y-frlCZfo

Nástavba skříň

Nástavba skříň pekařská

Nástavba skříň 2

Nákladní soupravy

Naše firma Vám vyrobí jízdní soupravu přesně dle Vašeho požadavku. Vyrobíme nástavbu na jakýkoliv typ nákladního vozidla a ve stejném designu vyrobíme tandemový přívěs za nákladní vozidlo. Vyrábíme přívěsy o celkové hmotnosti 2.500-18.000 Kg. Naše firma vyrábí autoplachty v různém provedení. Zajišťujeme rovněž potisk autoplachet , vše za velmi výhodných podmínek. Soupravy vozidel nabízíme v provedení valník, valník s plachtou, valník se jedno-dvou-třístanně shrnovací plachtou, skříň, odtahový speciál. Samozřejmostí je možnost výběru ze širokého sortimentu  doplňků.

Nástavba souprava

Odtahové nástavby

Nástavba odtahovka

Nástavba model LIGHTS je ocelová žárově pozinkovaná. Odtahová nástavba je standardně vybavena ližinami pro najetí automobilu a zakládacími klíny na ložné ploše Jedná se ekonomicky výhodnou variantu odtahové nástavby pro 1 vozidlo. Nástavbu lze vybavit středovou výplní z ALU plechu, elektrickým navijákem, majákem a pracovním světlem na světelné rampě. Nástavba je standardně vybavena ocelovými žárově zinkovanými  nájezdy v délce 2000 mm.
Cena bez DPH od 89 000 Kč

Nástavba model PROFI POZINK je určena pro přepravu 1 vozidla. Nástavba je ocelová žárově pozinkovaná . Výplň mezi nájezdovými ližinami je vyrobena z ALU protiskluzového plechu. Nájezdy jsou uloženy pod ložnou plochou a  jsou aluminiové.
Cena bez DPH od 156 000 Kč

Nástavba model PROFI NEREZ je určena pro přepravu 1 vozidla. Nástavba je vyrobena z nerezového materiálu. Výplň mezi nájezdovými ližinami je vyrobena z ALU protiskluzového plechu. Nájezdy ,které jsou uloženy pod ložnou plochou jsou aluminiové. Nástavby vyrábíme vždy s ohledem na konkrétní podvozek v délce od 4000 do 5000 mm.
Cena bez DPH od 198 000 Kč

Celkem položek v této sekci: 9.
«1»

Speciál odtahový PROFI NEREZ

Nástavba odtahová profi nerez

Nástavba model PROFI NEREZ je určena pro přepravu 1 vozidla. Nástavba je vyrobena z nezerového materiálu. Výplň mezi nájezdovými ližinami je vyrobena z ALU protiskluzového plechu. Nájezdy které jsou uloženy pod ložnou plochou jsou aluminiové. Nástavbu vyrábíme vždy s ohledem na konkrétní podvozek a v délce od 4000 do 5000 mm.

Kód .165

198 000.00 CZK

s dph: 239 580.00 CZK

Speciál odtahový PROFI POZINK

Odtahová nástavba profi pozink

Nástavba model PROFI POZINK je určena pro přepravu 1 vozidla. Nástavba je ocelová žárově pozinkovaná . Výplň mezi nájezdovými ližinami je vyrobena z ALU protiskluzového plechu. Nájezdy které jsou oloženy pod ložnou plochou jsou aluminiové.

Kód .170

156 000.00 CZK

s dph: 188 760.00 CZK

Speciál odtahový model LIGHTS

Odtahová nástavba model light

Speciál odtahový model LIGHTS je ocelový žárově pozinkovaný. Nájezdy jsou ocelové žárově pozinkované. Odtahová nástavba je standartně vybavena ližinami pro najetí automobilu a zakládacími klíny na ložné ploše Jedná se ekonomicky výhodnou variantu odtahové nástavby pro 1 vozidlo. Nástavbu lze vybavit středovou výplní z ALU plechu, elektrickým navijákem, majákem a pracovním světlem na světelné rampě. Nástavba je standardně vybavena ocelovým žárově zinkovaným nájezdy v délce 2000 mm.

Kód .171

89 000.00 CZK

s dph: 107 690.00 CZK

Odtahovka ALU

Nástavba odtaková ALU.

Jedná se o celohliníkovou velmi lehkou nástavbu pro převoz vozidel. Rám nástavby je vyroben z lehkých aluminiových eloxovaných profilů, pojezdové plechy jsou aluminiové děrované, Nájezdy jsou rovněž aluminiové a vyznačují se velkou pevností a zároveň jsou velmi lehké. Nástavbu je možné postavit na téměř všechny typy podvozkům které se dodávají na český trh. Velmi kvalitní zpracování a dlouhá životnost řadí nástavbu do nejvyšší kategorie. Nástavbu leze vybavit navijákem, majákem a pracovním světlem na světelné rampě.

Kód .174

198 000.00 CZK

s dph: 239 580.00 CZK

Aluminiové nájezdy

Hliníkové nájezdy

Lehké aluminiové nájezdy je možno vyrobit v různých délkách. Nájezdy mají nízkou hmotnost a velkou pevnost. Nájezdy lze objednat samostatně. délka 2500mm cena bez DPH 25,000.00 délka 3000mm cena bez DPH 29,000.00 délka 3500mm cena bez DPH 33,000.00

Kód .167

33 000.00 CZK

s dph: 39 930.00 CZK

Valník bez plachty a s plachtou

Valníky bëz plachty a s plachtou

Valníkové nástavby nabízíme v mnoha modifikacích na veškeré typy nákladních podvozků od celkové hmotnosti 3500 do 18 000 kg. Nosný rám a mezirám nabízíme v provední z hliníku nebo jako ocelový rám svařovaný nebo montovaný rám s povrchvou úpravou zinkováním. Každý rám pro určitou celkovou hmotnost je navržen tak aby byl dostatečně pevný a zároveň co nejvíce odlehčený. Nástavby od naší firmy jsou vždy navženy a tak aby splňovali veškeré požadavky na konfortní přepravu a bezpečnost provozu. Veškeré komponenty jako jsou plastové blatníky , zábrany bočního vklíněni atd. jsou již v základní ceně. Nástavby nabízíme jako valník bez plachty, valník s konstrukcí a plachtou ( výška konstrukce je individuelní dle příní, rovněž tak barva plachty). Uvědomujeme si jak důležitou roli v dopravě hraje rychlost, proto nabízíme většinu běžných valníkových nástaveb s termínem dodání do 14 dnů. U nástaveb je možné odjednat za příplatek Schránku na nářadí 120 litrů 5600 Kč Zasobník na vodu 20 litrů 1500 Kč Kotvicí misky zapuštěné v podlaze 250 Kč/Ks Kotvicí misky zapuštěné v rámu 450 Kč/Ks

Kód 2234

0.00 CZK

s dph: 0.00 CZK

Nástavby se shrnovací plachtou

Shrnovací konstrukce

Valníkové nástavby se shrnovací konstrukcí a plachtou nabízíme v mnoha modifikacích na veškeré typy nákladních podvozků od celkové hmotnosti 3500 do 18 000 kg.Používáme nejkvalitnější systém shrnovaní s dlouhou životností. Shrnovaní je možné vyrobit jako jednostrané, dvoustrané, nebo třístrané včetně samostatného shrnování střešní kunstrukce s plachtou. V případě shrnování střechy doporučujeme s ohledem na co nejednodušší shrnování střechy namontovat zadní hliníková vrata místo zadní plachty. Nosný rám a mezirám nabízíme v provedení z hliníku nebo jako ocelový rám svařovaný nebo montovaný rám s povrchvou úpravou zinkováním. Každý rám pro určitou celkovou hmotnost je navržen tak aby byl dostatečně pevný a zároveň co nejvíce odlehčený. Nástavby od naší firmy jsou vždy navženy a tak aby splňovali veškeré požadavky na konfortní přepravu a bezpečnost provozu. Veškeré komponenty jako jsou plastové blatníky , zábrany bočního vklíněni atd. jsou již v základní ceně. Nástavby nabízíme jako valník bez plachty, valník s konstrukcí a plachtou ( výška konstrukce je individuelní dle příní, rovněž tak barva plachty). Uvědomujeme si jak důležitou roli v dopravě hraje rychlost, proto nabízíme většinu běžných valníkových nástaveb s termínem dodání do 14 dnů. U nástaveb je možné odjednat za příplatek Schránku na nářadí 120 litrů 5600 Kč Zasobník na vodu 20 litrů 1500 Kč Kotvicí misky zapuštěné v podlaze 250 Kč/Ks Kotvicí misky zapuštěné v rámu 450 Kč/Ks

Kód 2235

0.00 CZK

s dph: 0.00 CZK

Soupravy nástavba + přívěs

Soupravy MARO Kralovice

Firma MARO Kralovice je výrobcem jak nástaveb na nákladní a užitková vozidla tak i autopřívěsů až do celkové hmotnosti 18 000 kg. Zákazníkům nabízíme za zvýhodněnou cenu nákup soupravy to unamená přívěs + nástavba MARO Kralovice . Pro zvýhodněnou nabídku souprav volejte na tel 777 22 44 33.

Kód 2236

0.00 CZK

s dph: 0.00 CZK

Skříňové nástvavby

Pekařská skříň

Skříňové nástavy nabízíme na veškeré typy podvozků od celové hmotnosti 3500 až do 18 000 kg. Nabízíme širokou škálu skříňových nástaveb co se týče použití materiálů tak i účelu pro kterou jsou skříňové nástavby vyráběny. Nabízíme Prachotěsné skříně Chladírenaské nástavby Mrazírenské nástavby Pekařské skříňě Skříně na převoz nápojů Skříně pro převoz květin Skříně pro převoz potravin Speciální nástavby Na přání zajišťujeme montáž chladicích nebo mrazicích agregátu, popřípadě montáž nezavisleho topení. Pro více informací volejte tel 777 22 44 33

Kód 2237

0.00 CZK

s dph: 0.00 CZK

«1»